Definície pre cudzie slovo retromammaris

Otvorený slovník cudzích slov

retromammaris

retromamárny, nachádzajúci sa za mliečnou žľazou
Zdroj: http://www.cudzieslova.sk

Slovo retromammaris v iných slovníkoch

tip: na preklad slov odporúčame slovnicek.sk

Vyskúšajte najväčší slovenský nárečový slovník »

Slovo retromammaris v definíciach

výraz retromammaris sa nenachádza v žiadnej definícii...

Súvisiace slová

Časté chyby

Slovotvorná predpona (prefix)

retromammaris je zložené slovo tvorené pomocou prefixu retro-, čo je prvá časť zložených slov s významom späť (časovo alebo miestne)

Ďalšie cudzie slová s predponou retro-:

retro, retro, retroactio, retroaktivita, retroauricularis, retrobulbaris, retrocaecalis, retrocardialis, retrocedens, retrocervicalis, retrocessio, retroclavicularis, retroclusio, retrocolicus, retrocollis, retrodeviatio, retrodorsolateralis, retroduodenalis, retroflexia, retroflexio, retroflexus, retrogénia, retrogenia, retrognathia, retrogradácia, retrográdny, retrogradus, retrographia, retrogressio, retrohyoideus, retroinfectio, retrolentalis, retrolingualis, retromammaris, retromandibularis, retromastoideus, retromaxillaris, retromolaris, retromorphosis, retronasalis, retrooccipitalis, retrooesophagealis, retroperitonaealis, retroperitonaeum, retroperitoneálny, retroperitonitis, retropharyngealis, retropharyngitis, retroplacentaris, retroplasia,

Rozšírené vyhľadávanie

googlePre širšie súvislosti a hľadanie v kontexte skúste integrované vyhľadávanie na tomto projekte od spoločnosti Google.

Loading

Nenašli ste hľadané slovo?

Vyskúšajte tipy na úspešné hľadanie v slovníkoch:

Okrem hľadania slov cez formulár môžete nájsť dané slovo v zozname cudzích slov.

Online poradňa

jazyková poradňaPozrite si otázky a odpovede návštevníkov. Je veľmi pravdepodobné, že nájdete odpoveď na svoju otázku. Ak nie, položte novú otázku.

facebookV prípade, že preferujete sociálne siete, môžete sa opýtať aj na našej Facebookovej stránke http://www.facebook.com/cudzieslova.sk

twitterSme Vám k dispozícii aj na Twitteri. Ak chcete mať prehľad o aktuálnych témach, dajte "follow" na @cudzieslova

newsletterRadi Vám odpovieme aj na email, naša adresa je info@cudzieslova.sk Taktiež sa môžete prihlásiť na odber noviniek.

Ďakujeme

Ak sa Vám projekt páči, podporte ho zdieľaním alebo LIKE-om na Facebook-u. Ďakujeme!